تفاوت دیدگاهها اندر احوالات اختلاس سه هزار میلیاردی!

به نام خدا

روایت اول:

پشت میدون مین زمینگیر شده بودند. چند نفر داوطلب شدند برن معبر رو باز کنن. یکیشون حدوداً پانزده ساله بود؛ چند قدم که رفت؛ برگشت! پوتیناشو داد به یکی از بچه ها و گفت: حیفه! بیت الماله!

راستی سه هزار میلیارد تومان چند جفت پوتین می شه؟!!!

روایت دوم:

جوایز قرعه کشی بانک صادرات اعلام شد! یک نفر 3000 میلیارد تومان! 70 میلیون نفر ...! (به خاصر اشاعه فحشا از درج آن معذورم!)

خب اول از همه سلام؛

به احتمال زیاد یکی از 2 روایت بالا رو یا شنیدید یا براتون اس ام اس شده و یا اینکه از طریق ایمیل براتون ارسال شده است!

بنظرم کاملا قابل تمایز است که انسان می تواند؛ خط و خطوط فرستنده این جملات را بشناسه و با هم مقایسه کنه.

به نظرم کسانیکه روایت دوم را تولید کرده و در اجتماع رواج داده اند به احتمال زیاد ضد نظام هستند و دوم اینکه با این حرفشون توهین بسیار زشتی به ملت بزرگوار ایران کرده اند و از همه مهمتر، موضوع را طوری جلوه داده اند که گویا نظام چنین جمله ای را خطاب به ملت ایران بیان کرده است!

همه می دانیم این افراد همان افرادی هستند که در فتنه سال 88 هم با کمال ادب و نزاکت و احترام و تبلیغات وسیع و شایع پراکنی و صد البته درغگویی؛ نظام را به تقلب و دروغگویی در انتخابات محکوم کردند و متأسفانه عده ای از مردم هم با توجه به جو انتخابات و آن دوران ، در دام روانی و تبلیغاتی آنها گرفتار شدند و راه ناحق را برگزیدند!

بگذریم؛ فقط خواستم بگویم این افراد (ضد نظام که از روی عمد با نظام مقابه می کنند) چه افراد بی ادب و بی نزاکتی هستند که به همین سادگی به ملت بزرگوار ایران اهانت می کنند.

البته موضوع مهمتر و اصلی هم که دیروز آقا در دیدار با کارگزاران نظام بر آن تأکید کردند؛ برخورد قاطع مسئولین با این تخلف بود؛ که انشاءالله امیدواریم مسئولین هرچه سریعتر این پرونده را رسیدگی و با متخلفین برخورد قانونی نمایند.

اللهم عجل لولیک الفرج

/ 0 نظر / 21 بازدید