سرزمين عشق

بسم رب الشهداء و الصديقين

هيچ می دانی بسيجی سر جداست؟             هيچ می دانی دو عيجی در کجاست؟

تو چه می دانی که رمل ماسه چيست؟           بـيـن ابــروهـا رد قـنــاسـه چيــست؟

دو کوهه، دشت عباس، فکّه، طلائيه، دهلاويه، شلمچه، اروند و ...

آيا تابحال به اماکن فوق مشرّف شده ايد؟ آيا تابحال پادگان دوکوهه، بهتر بگويم؛ پادگان عشّاق را ديده ايد؟ آيا تابحال دشت عباس محل اجرای عمليات فتح المبين را ديده ايد؟ آيا تابحال ...

سلام دوستان، جای همه شما خالی؛ رفته بوديم با کاروان راهيان نور به سوی نور! بار اوّلم بود؛ و صد حيف که بار اوّلم بود.

زمين های مقدسی که خاک آن بوی خون پاک هزاران شهيد را می دهد؛ کربلاهای ايران؛ و بازهم چه زيبا که در اين سفر همراه تنی چند از خانواده معظم شهدا بوديم؛ مادر شهيد، پدر شهيد، برادر شهيد، خواهر شهيد و ... .

زمين و آسمان اين مناطق با آدمی سخن می گفتند  که زمانی نه چندان قبل، چه عزيزانی قدم بر آنجا گذاشتند و چگونه با ايثار و فداکاری و اهدای جان ناقابل خود دين خدا را ياری کردند.

« سلام بر شهيدان »

انشاءالله سال آينده اگر عمری باقی بود شاهد حضور شما دوست عزيز در اين کاروان ها باشم.

برای تعجيل در ظهور مولا و سرورمان حضرت مهدی (عج) صلوات

                                                          ياعلی

                                                          اللهم عجل لوليک الفرج

/ 33 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي

وبلاک خوبيه . سري هم به ما بزنhttp://14abdollah.persianblog.ir

عرشيان

سلام...دلم باز تنگ آنجاست.....بغضی گلوگیر از دوری اونجا آزارم می ده ......ای کاش هیچ وقت بر نمی گشتم.....((ای شهيد ای آنکه بر کرانه ازلی و ابدی وجود بر نشسته ای دستی بر آر و ما قبرستان نشينان عادات سخيت را نيز از اين منجلاب بيرون کش....شهيد سيد مرتضی آوينی))......خوشحال می شم باز هم تشريف بياورید....يا علی التماس دعا.

سلمان عبداللهي

سلام. سال نو مبارک. جاتون خالی بود تو شهر پرتلاش بم. زیارت قبول. يا علي

Hosein

نامه اي از فهميه به غلامرضاي دوست داشتني اش :::::::::www.arafeh.persianblog.ir

Hosein

باز هم بوی لاله می آید. باز شهدا می آیند تا اجساد دنیا زده ما رو بر سرانگشتان خود تشیع کنند. و برای مردگان نفس چه سعاذتی از این برتر که همدمان فاطمه او را تشیع کنند؟ باز هم مشتی استخوان می آیند تا ما را از خواب غفلت بیدار کنند. اما افسوس که نمی دانیم برای تشکر چه باید صدایشان بزنیم... چه بسیار بودند فهمیه هایی که آنقدر از یارشان خبری نرسید تا از قفس دنیا پر کشیدند و چه بسیار مادرانی که چشمهایشان به سفیدی زد از بس که به در دوخته شد و..... اما حال که قرار است تابوتهای غریب را در شهرمان بچرخانند. (جمعه)، زنهایمان در حق شهدا خواهری خواهند کرد و مردانمان برادری.

حمزه

باسلام خدمت شما وتسليت به مناسبت ايام اربعين حسينی.يا علی((وبلاگ من به روز شد))

احسان

سلام خوبی ؟؟يادش بخير ۵ سال پيش ماهم عيد اونجا بوديم

سید رضا صباحنا

سلام ؛ برادر عزيزم عليرضا جان خسته نباشی ؛ از مطالب ديگران دلگير مباش چرا که بر سر پيامبر ما خاکستر می ريختند و ايشان به عيادتشان می رفت و از ايشان دلجويی می کرد و ما نيز از پيروان ايشان هستيم و هر چه به ما بگويند باز ما ايشان را دوست می داريم چون مخلوقات پروردگار مايند و پروردگار ما ايشان را بد خلق نکرده است و هر چه هست از عدم پرتوافشانی خير ونيکی است که شر جلوه گر می کردد پس همانگونه که پيامبر به بندگان خداوند عشق می ورزيد و ايشان را دوست می داشت ما نيز حرفهای ايشان را می شنويم و دم نمی آوريم و ايشان را دوست می داريم تا شايد دلهايشان نرم گردد . اشهد ان عليا ولی الله

ahmad

سلام علی اقا دست من هم بگير برو تو يا هو مسنجر تو پرو فايل مشخصات من هم بخون