بنام خدا

جمعه ای ديگر می آيد! خدايا نمی دانيم فردا روز ظهور آقامون هست يا نه؟ خدايا با آنکه بنده ای سراپا تقصير هستم اما هر جمعه منتظر ظهور مولايم می باشم. خدايا تا چه زمانی شاهد آمدن و رفتن جمعه ها باشم ولی از همه هستيم خبری نباشد و همچنان او در غيبت باشد. خدايا تو را به صفت جلاله ات قسم می دهيم فرج آخرين ولی خود و امام و مولای ما را هرچه زودتر برسان. (الهی آمين)

با سلام خدمت تمام دوستان عزيز و گرامی، لطفآ روايت زير را بدقت بخوانيد و حتمآ برداشت و نظر خود را برايم بنويسيد.

امام جواد (ع) از پدر بزرگوارش و ايشان از جدش روايت کند که اميرالمؤمنين (ع) فرمود:

رسول خدا (ص) فرمود: همانا خداوند اسلام را آفريد و برای آن ميدان و روشنائی و قلعه استوار و ياری کنندگانی قرار داد، اما ميدان آن قرآن و روشنائی آن حکمت و قلعه آن احسان و ياری کنندگان اسلام، من و اهل بيتم و شيعيان ما می باشيم.

                                                            ياعلی

                                                             اللهم عجل لوليک الفرج

/ 24 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یوسف

خب راست گفته من چی بگم؟!.....ديده بان برج مينو

اسوه

سلام...به قول دوستان همه چيز ذکر شده و فقط ما بايد بهش عمل کنيم ...موفق باشيد

كيميا

سلام...اميدوارم ما هم توي اين قلعه محكم جايي داشته باشيم...هميشه سبز باشيد و سربلند...ياحق

ketab

يه خبر خوب برای تمام کتاب خونها يه مرکز کرايه کتاب پيدا کردم .....با شماره ۸۸۳۸۶۵۰ تماس بگيريد و کتاب خودتون رو سفارش بدين......نکتم جالب اينکه کرايه هر کتاب روزی فقط ۲۵ تومانه.....از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب ميتوونيد زنگ بزنيد.......راستی تازه کتاب و مجانی در درب منزل تحويل مدهند...نکته ديکه اينکه اگه می خوايد يه کتاب بخريد ولی وقت نداريد با با شماره۸۸۳۸۶۵۰ تماس بگیرید و مشخصات کتاب رو بگید براتون میخرند و میارن در خوونه.....اینجا برای بچههای کنکوری هم که وقت ندارند کتاب ها شون رو بخرند یه نعمته..........نظر شما در این باره چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

iman

سلام التماس دعا.ممنون که با ما در ارتباط هستی-------------خدايا چشمان ما را به جمال مولايمان امام عصر منور بفرما....الهی آمين.......صلوات

ستاد يادواره شهداي دانشجو

سلام آقا عليرضا ...نكنه اين شيعيان كه در روايت بود شامل نام وبلاگ هم مي شود اگه اينجوري باشه كه شما از همه ما جلوتريد اما حرف دلمون :دوست دارم كه يك شب جمعه صبح گردد به رسم هم عهدي ناگهان بشنوم زسمت حجاز نغمه دل خوش ان المهدي يا علي

!ZoRoO

سلام آقا عليرضا. به خدا ميدونم خيلی لطف داری و با اينکه ما بی معرفتيم شما حق رفاقت و تموم کردی شرمنده ام به خدا ولی جبران می کنم چه جوری؟ تو مطلب جديدم بهت لينک ميدم چه طوره؟ خيلی خاطرت و می خوام. يا علی

محمد مهدی

آقای خدمتی عزيز ! سلام ! تو رو خدا ببخشيد اگه يه چند وقته که ازتون خبر نگرفتم . خيلی سرم شلوغه . حتی نمی رسم وبلاگ رو آپديت کنم . اميدوارم که سالم و سلامت باشيد !

saba

سلام... من اولين باری بود که به وبلاگ شما سر می زدم .. خيلی وبلاگ جالبی دارين ... به اميد ظهور حضرت حق ...خدانگهدارتان

محمد

آقای خدمتی عزيز سلام. از توجه و اظهار لطفتون خيلی مسرور و متشکرم. سعی ميکنم ادامشو زودتر بنويسم. محتاج دعای خير شما. يا حق!