ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۳/٢/٢۸   کلمات کلیدی:

بنام خداوند بخشنده مهربان


آنانکه به دين اسلام گرويدند و از وطن خود هجرت نموده و در راه خدا جهاد کردند اينان اميدوار و منتظر رحمت خداوند باشند که خدا بر آنها بخشانيده و مهربان است


آيه ۲۱۸ سوره بقره


     ما زنده به آنيم که آرام نگيريم                        موجيم که آسودگی ما عدم ماست


ای شيعيان! ای ملت غيور ايران اسلامی! دوباره شاهديم که اشغالگران صفاک و اين مفسدان فی الارض آمريکائی، هم اکنون در کشور عراق چه رفتارهای غير انسانی، غير اخلاقی و حيوانی را که حتما تاکنون در جريان آن قرار گرفته ايد، که به عقل هر انسانی به دور از هرگونه دموکراسی و حقوق بشر است، مرتکب می شوند! در صورتيکه بارها با استفاده از همين شعارهای پوچ، بی پايه و اساس به کشورها حمله ور می شوند تا حقوق از دست رفته مردم را به آنها باز گردانند! می بينيم که بجای بازگردان حقوق از دست رفته مردم (به قول خودشان)، مال و ناموس و سرمايه کشورها را به تاراج می برند.


حال وظيفه ما چيست؟ آيا اين جنايت ها را ببينيم و سکوت کنيم؟ آيا کمکی از دستمان بر نمی آيد؟


تا آنجا که می دانيم مولايمان حضرت علی (ع) فرموده اند: سزاوار است شيعيان ما از غم به ناحق کشيدن خلخال از پای يک زن يهودی جان دهند! ملاحظه می کنيم که چه بلاها بر سر زنان و مردان عراقی در نمی آورند! تجاوزها، هتک حرمت ها و ...


ما اين اعمال غيرانسانی و حيوانی را محکوم می کنيم و به عمال و رؤسای اين مستبدان هشدار می دهيم که دست از اين جنايات و اعمال غيرانسانی خود بردارند.


مجدانه و مصرانه تأکيد می کنيم که وای به حالشان وقتيکه خدائی نکرده آسيبی به اماکن مقدس ما شيعيان در عراق وارد آيد که در اينصورت دنيای آنها را بر سرشان خراب خواهيم کرد.


در انتها به مولا و مقتدايمان حضرت بقيه الله الاعظم (ارواحنا له الفداء) عرض می کنيم:


آنکه خاک را به نظر کيميا کند


آيا شود که گوشه چشمی به ما کند


دوستان سلام، فقط خواستم بگم اين تصور را در ذهن خود داشته باشيد که الان وقتی ما دلمان اينگونه خون است، وای به حال دل مولا و مقتدايمان حضرت بقيه الله الاعظم (عج).


برای تعجيل در ظهور آقا امام زمان (ع)- صلوات


                                                           ياعلی


                                                            اللهم عجل لوليک الفرج