علی مع الحق و الحق مع علی
ساعت ۸:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱/۳۱   کلمات کلیدی:

بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام

شهادت پيامبر اکرم (ص)، کريم اهل بيت امام حسن مجتبی (ع) و ثامن الحجج امام رضا (ع) را خدمت شما دوستان گرامی تسليت عرض می نمايم. انشاءالله با کسب معرفت بيشتر در شناخت راه و سيره اين بزرگواران شيعيان خوبی برايشان باشيم.

اگر چشم با چشم دل رجوع کنيم به چنين روزهائی بعد از شهادت پيامبر اکرم (ص)، می بينيم که خانه نشينی مولايمان حضرت علی (ع) از امروز آغاز شده و تا ۷۰ الی ۹۰ روز ديگر مصيبت هائی بس عظيم بر خانم فاطمه زهرا (س) فرود می آيد. (پدر و مادر و جان و مالم به فدايت خانم)

شنيده ايم که پيامبر اکرم (ص) قبل از شهادتشان رو به اطرفيان می کنند و می فرمايند که قلم و کاغذی بياوريد تا مطلبی بنويسم که بعد از من امتم گمراه نشوند؛ عمر (لعنت الله عليه) رو به اطرفيان می کند و می گويد که پيامبر هذيان می گويد و متوجه معنای گفته خود نيست. کتاب خدا ما را بس است و کفايت می کند!

تازه متوجه می شويم که اين ملعون چقدر گستاخ بوده و چطور به خود چنين اجازه ای داده که پيامبر اکرم (ص) را اينگونه خطاب کند.

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

از امروز به بعد بايد منتظر مصائب خانم زهرا (س) باشيم. همان خانمی که پيامبر (ص) خطاب به ايشان می فرمايند: فدای تو باد پدرت و همچنين: فاطمه (س) پاره تن من است، هر کس او را آزاد دهد من را آزار داده و هر که من را بيازارد خدا را آزرده است.

تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل

خدايا به پهلوی شکسته خانم زهرا (س) تعجيل در ظهور آقا امام زمان (عج) بفرما.

برای تعجيل در ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات

                                                            ياعلی

                                                            اللهم عجل لوليک الفرج