ساعت ۱۱:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/۱۱/٢٥   کلمات کلیدی:

بنام خداوند بخشنده مهربان

به مردان با ايمان بگو: « ديده فرو نهند و پاکدامنی ورزند، که اين برای آنان پاکيزه تر است، زيرا خدا به آنچه می کنند آگاه است. » [۳۰]

و به زنان با ايمان بگو: « ديدگان خود را {از هر نامحرمی} فرو بندند و پاکدامنی ورزند و زيورهای خود را آشکار نگردانن مگر آنچه که {طبعا} از آن پيداست. و بايد روسری خود را بر گردن خويش {فرو} اندازند، و زيورهايشان را جز برای شوهرانشان يا پدرانشان يا پدران شوهرانشان يا پسرانشان يا پسران شوهرانشن يا برادرانشان يا پسران برادرانشان يا پسران خواهرانشان يا زنان {همکيش} خود يا کنيزانشان يا خدمتکاران مرد که {از زن} بی نيازند يا کودکان که بر عورتهای زنان وقوف حاصل نکرده اند، آشکار نکنند؛ و پاهای خود را {به گونه ای به زمين} نکوبند تا آنچه از زينتشان نهفته می دارند معلوم گردد. ای مؤمنان، همگی {از مرد و زن} به درگاه خدا توبه کنيد، اميد که رستگار شويد. [۳۱]

سوره نور

ابی اسامه گويد: از امام صادق (ع) شنيدم که فرمود: بر تو باد به رعايت تقوای الهی و پارسايی و کوشش و راستگويی و امانتداری و خوش خلقی و حسن همسايگی و اينکه با غير زبانتان (کردارتان) ديگران را به سوی خودتان دعوت کنيد و [برای ما] مايه زينت باشيد نه مايه ننگ و رسوايی و بر شما باد به رکوع و سجود طولانی زيرا اگر کسی از شما رکوع و سجودش را طول دهد شيطان از پشت سر او فرياد بر می آورد و می گويد: ای وای که او فرمانبری کرد و من نافرمانی و او سجده کرد و من از سجده خودداری کردم.

سلام عرض می نمايم خدمت تمام دوستان عزيز و گرامی، اول اينکه مطلب طولانی است بصورت آف بخوانيد، دوم اينکه عذرخواهی بابت تأخير، سوم اينکه در آيات و روايت فوق دوستان کمی تأمل کنند، اميد است مورد عنايت و توجه قرار گيرد! چهارم اينکه يکی از دوستان عزيز (که گفته: راضی نيستم اسمم را در وبلاگ بياوری) زحمت طراحی لوگو و درج بعضی از لينک ها را کشيده است، دوستانی که لينکشان از قلم افتاده اين حقير را عفو بفرمايند تا بنده سر فرصت خدمت دوست عزيزم که گفته اسمم را نياور بروم و به ايشان زحمت دوباره و صدباره بدهم!

و اما بريم سر اصل مطلب. جای تمام دوستانی که در روز راهپيمائی به جمع وبلاگ نويسان نپيوستند! خالی. انشاءالله قسمت بشه سال ديگه! راستی می توانيد اخبار اين تجمع را در وبلاگ دوست بسيار خوبم زورو ببينيد.

بحثی که مطرح می نمايم در خصوص حضور آحاد ملت در راهپيمائی بيست و دوم بهمن ماه و انشاءالله شرکت در انتخابات می باشد. همانطور که ديديم و بعضی ها! هم ديدند، مردم ايران اسلامی بار ديگر با حضور پر شور خود در راهپيمائی ۲۲ بهمن ثابت نمودند که هنوز پشتيبان اين حکومت و نظام با تمام مشکلات آن هستند و با اين حضور مشت محکمی بر دهان دشمنان و منافقين داخلی و خارجی کوبيدند. (خداوند انشاءالله بعضی ها که خود را به خواب زده اند از خواب غفلت بيدار کند و به آنها دو عدد چشم بينا عنايت فرمايد)

و انشاءالله و به فضل پروردگار همين مردم دوباره با حضور گسترده تر خود در انتخابات جمعه اين هفته دوباره مشت محکمی خواهند زد. به دهان کی؟ همان کسانی که می شناسيم؟!

حتمآ دوستان فرمايشات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه را شنيده اند. ايشان در خصوص ويژگيهای يک نماينده چند خصلت را نام بردند که لازم می دانم دوباره يادآوری نمايم.

ويژگی نماينده مجلس:

۱- متدين باشد.

۲- متخصص باشد.

۳- دلسوز مردم باشد.

۴- شجاع باشد.

خوب سرتان را دردآوردم، همين جا ختم کلام می نمايم و همه دوستان را تا ديدار بعدی به خدای متعال می سپارم.

                                                      ياعلی

                                                       اللهم عجل لوليک الفرج