دكتر احمدی نژاد
ساعت ۸:٥٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٤/۳/۳٠   کلمات کلیدی:

به نام خداوند بخشنده مهربان

سلام دوستان، انشاءالله كه حال همگي خوب باشد و ايام خوبي در پيشرو داشته باشيد.

ابتدا شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها را بنا به روايتي به شما بزرگواران تسليت عرض مي نمايم و سپس وظيفه خودم مي دانم كه از حماسه آفريني ملت غيور و بزرگوار ايران اسلامي در انتخابات روز جمعه تشكر و قدرداني كنم زيرا با اين حضور مشت محكمي بر دهان دشمنان اين انقلاب و اين مرز بوم كوبيدند. و از خداوند متعال مي خواهم عده اي خود فروخته داخلي را نيز به راه راست هدايت فرمايد تا بتوانيم بدون هرگونه درگيري و تنش داخلي به پيشرفت كشور عزيزمان كمك نمائيم.

غرض از مزاحمت اينكه طي چند روز اخير شاهد طيف وسيع بسيار گسترده تخريب چهره مردمي دكتر احمدي نژاد بوده ايم! به عنوان مثال ديروز روزنامه « ايران » در صفحه ابتدايي خود چهره دكتر احمدي نژاد را با چفيه به چاپ رسانده بود كه متعاقب اين عمل عده اي نيز كه چفيه به گردن داشتند در خيابان وليعصر (عج) حوالي ميدان ونك با برخورد بسيار زشت و زننده خود موجبات مردم آزاري و بر هم زدن نظم عمومي را نموده اند و در اين خصوص رفتار بسيار زشتي با برخي از خانمها نموده اند.

موضوع بسيار واضح و روشن است؛ اين موضوع سناريويي از پيش طراحي شده است كه مي خواهند با ايجاد جو رواني مردم را بر عليه دكتر احمد نژاد بسيج كنند كه انشاءالله به فضل پروردگار همانگونه كه تاكنون ايشان را مورد لطف و كرم خود قرار داده است، اين قبيل دسيسه ها و سناريوها بر ضد افرادي كه مي خواهند ايشان را تخريب نمايند عمل خواهد كرد و چهره ايشان بهتر در اذهان عمومي جاي خواهد افتاد.

براي سلامتي و تعجيل در ظهور

آقا امام زمان عج الله تعالي فرجه الشريف

صلوات

                                                                                                                                        ياعلي

                                                                                                                                          اللهم عجل لوليك الفرج