ساعت ۱۱:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٢/٩/٢۱   کلمات کلیدی:

بنام خدا

 

الهی یوسف زهرای ما کی خواهد آمد؟  

الهی منتقم خون زهرا (س) و حسین (ع) کی خواهد آمد؟

 

کی میشه بیایی و خنجر مولا روبگیری آقاجون           

کی میشه بیایی و انتقام مادرت زهرا (س) بگیری آقاجون

عدو را زنده سازی و نشینی روبرویش      

به دست انتقامت زنی سیلی به رویش

« دوبیتی ارسالی آقا مصطفی »

 

بازهم جمعه آمد ولی مولایمان نیامد! خدایا تا چه زمانی چشم انتظار باید بود؟ خدایا تا چه زمانی اینهمه ظلم و ستم را باید دید؟ خدایا زمان ظهور کی خواهد آمد؟ خدایا تعجیل در ظهور امام و مولایمان بفرما.

 

با عرض سلام و پوزش از کلیه دوستان عزیز از تأخیر به روز کردن وبلاگ. البته این مطلب را هفته پیش بر روی وبلاگ ارسال کردم ولی به علتی! روی وبلاگ قرار نگرفت! خلاصه ببخشید! ضمنا مطلب زياد است لطفا بصورت آف لاين بخوانيد.

و اما ادامه مطلب سفر:

روز جمعه به ما گفتند که می خواهیم جهت زیارت به سامراء و کاظمین برویم. قبلش مغازه دارهای کربلا گفته بودند که در این دو شهر بمب گذاری شده و ناامن و خطرناک است. ضمنا یکی از هم کاروانیهای ما گفت که در کاظمین، یک ایرانی پول کفش داری حرم را نداده! و این عراقی های بگم چی چی، قصد تحویل دادن او را به نیروهای مزدور آمریکائی داشته اند تا او را در انفجارهای اخیر این شهر مقصر بدانند!!!

بگذریم، با توکل به خدای متعال به سوی سامراء حرکت کردیم. در بین راه از شهر بغداد گذشتیم که در این شهر حضور نیروهای مزدور آمریکائی و دیگر متحدانش بیشتر محسوس بود، بطوری که بطور مداوم کاروانهای گشت زنی و هلیکوپترها دیده می شدند! جالب است بدانید در آن واحد حدود 10 الی 15 هلیکوپتر برفراز بغداد در حال گشت زنی بود و جالب تر اینکه خیلی راحت می شد دخلشان را آورد!

بعد از 4 ساعت به شهر سامراء رسیدیم. در قدیم به این شهر سر من رای می گفتند. شهری که 2 امام بزرگوار ما، امام هادی (ع) و امام حسن عسگری (ع) و مادر و عمه امام زمان (عج) در آن مدفون هستند، شهری که امام زمان (عج) در آن متولد شده اند، شهری که غیبت کبری از آنجا شروع شد و شهری که می گویند امام زمان (عج) در این شهر منزل دارند.

متأسفانه ما شیعیان بعضی از امامان خود را خوب نمی شناسیم و این دو امام بزرگوار نیز از این جمله اند. از زندگینامه و احوالات این امامان کمتر مطلع شده ایم. بهرحال، در این سفر به این نتیجه رسیدم که باید در احوال کلیه ائمه اطهار (علیها السلام) و به خصوص این بزرگواران، بیشتر مطالعه و تحقیق کنم.

بعد از زیارت حرم امام هادی (ع)، امام حسن عسگری (ع)، مادر و عمه امام زمان (عج) که قبر این بزرگواران در یک ظریح قرار دارد، نوبت به زیارت سرداب مطهر که خانه امام حسن عسگری (ع) و امام زمان (عج) بوده و همچنین غیبت کبری نیز از این مکان آغاز گشته، می رسد. این مکان داخل حیاط حرم واقع شده است.

سرداب مطهر، عجب مکانی! وقتی می خواهی وارد این مکان شریف شوی باید حدودا 20 پله از حیاط به پائین بروی که حدودا 3 الی 4 متر از حیاط پائین تر می باشد. بعد از اینکه از پله ها می گذری به یک راهرو خیلی باریک می رسی و بعد از گذشتن از یک پیچ به محل سرداب مطهر می رسیم. عجب مکان کوچک و محقری! انسان با دیدن این مکان و با گذشتن از ذهنش که زمانی اینجا منزل چه بزرگوارانی بوده و مهمتر اینکه غیبت کبری از این محل شروع شده است؛ ناخودآگاه اشک از چشمانش سرازیر شده و مهلت انجام هر گونه کاری را از انسان می گیرد! انشاءالله قسمت شود از نزدیک این مکان شریف را زیارت فرمائید. (الهی آمین)

انسان دیگر نمی خواهد از این مکان شریف که گوئیا منزل اوست بیرون برود و به قولی تا آخر عمر همان جا بماند! اما حیف و صد حیف که زمان زیارت تمام شده و باید برویم!

زمان زیارت این امکان شریف خیلی کم بود. حدود یک ساعت!!! خودمانیم یک ساعت به کجا می رسد؟؟؟

انشاءالله آقامون (عج) تشریف می آورند و عتبات عالیات نیز برای ما شیعیان خواهد شد تا بدون هیچگونه مشکل و عجله ای بتوانیم این اماکن شریف را زیارت نمائیم.

بعد از زیارت ائمه سامراء راهی کاظمین جهت زیارت امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) شدیم.

ادامه دارد

 

                                                       یاعلی

                                                       اللهم عجل لولیک الفرج

 


 
 
ساعت ٩:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٢/٩/۱۱   کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحيم

لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظيم

مرگ بر آمريکا

« محمد (ص) پيامبر خداست و کسانيکه با اويند، بر کافران سختگير و با همديگر مهربانند. آنان را در رکوع و سجود می بينی. فضل و خشنودی خدا را خواستارند. علامت مشخصه آنان بر اثر سجود در چهره هايشان است. ... از تعداد زياد آنان خدا کافران را به خشم در اندازد. خدا به کسانی از آنان که ايمان آورده و کارهای شايسته کرده اند، آمرزش و پاداش بزرگی وعده داده است »

آيه ۲۹ سوره مبارکه فتح

پروردگارا ظلم و ستم تا کی؟ پروردگارا جنگ و خونريزی تا کی؟ خدايا مولايمان کی خواهد آمد؟ خدايا چه زمانی ما در سرتاسر اين کره خاکی صلح و دوستی را خواهيم ديد؟

اين افرادی که در داخل دم از آمريکا و اجانب می زنند، کجايند؟! کجايند ببينند دموکراسی آمريکائی را؟! کجايند ببينند خفت و ذلت را؟ کجايند ببينند آزادی را؟! و ... اگر نمی بينند خود را به چشم پزشک نشان دهند! البته خود را به کوری زده اند.

ديروز مشاهده کرديم که اين مزدوران اجنبی مردم مسلمان عراق را به خاک و خون کشيدند و در اين بين يک هموطن ما نيز به شهادت رسيده است. (خوشا به سعادت و خوشا به حالش). مهمتر اينکه به ساحت مقدس حرم شريف آقا امام هادی (ع) و امام حسن عسگری (ع) و مادر و عمه مولايمان امام زمان (عج) نيز بی حرمتی شده است.

ای مسلمان! ای شيعه! سکوت تا کی؟؟؟

ببخشيد بايد می نوشتم وگرنه در گلوم گير کرده بود.

خدايا موانع ظهور آقامون را مرتفع بفرما. خدايا می گويند يکی از علائم ظهور قيام سيدخراسانی از ايران است. خدايا سيدخراسانی را برسان.

«و اعدوا لهم مستطعتم من قوة»

                                                           ياعلی

                                                               اللهم عجل لوليک الفرج


 
 
ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/٩/٧   کلمات کلیدی:

بنام خدا
با سلام خدمت تمام دوستان گرامی
با عرض پوزش مجدد از همه شما عزيزان به خاطر تاخير، نمی دانم چگونه است؟ مدتی است که از اين حقير صلب توفيق شده است و کمتر می توانم به اينترنت
وصل شوم. انشاءالله خداوند اگر گناهی مرتکب شده ام از آن درگذرد تا بتوانم مجددا به کار خود ادامه دهم.
هم اکنون ساعت 7:50 دقیقه شب می باشد. روایت است که می گویند در همین ساعت اعمالی را که در هفته گذشته مرتکب شده ایم خدمت آقا امام
زمان (عج) می برند و ایشان به اعمال ما نگاه می کنند.
خودمانيم! آیا با دیدن اعمال ما آقا خوشحال می شوند و یا ناراحت می شوند. انشاءالله در هفته ای که پیش رو داریم اعمالی انجام دهیم که موجب
رضایت و خشنودی مولایمان حضرت اباصالح المهدی (عج) گردیم.
و اما ادامه مطلب سفر:
بعد از زیارت حرم امام حسین (ع)، بیرون از حرم در فاصله 20 متری تا حرم تل زینبیه واقع شده است. (تل به زبان عربی معنی بلندی را می دهد) تل
زینبیه مکانی است که حضرت زینت (س) روز عاشورا به بالای بلندی آن می رفتند و صحنه جنگ را نظاره می نمودند. فاصله تل با قتله گاه امام (ع) که در داخل حرم است حدودا 40 متر فاصله دارد. همانطور که در روضه ها شنیده ایم، ظهر عاشورا هنگامی که اسب امام (ع) بدون صاحب به خیمه گاه برگشت، حضرت زینب (س) سراسیمه و حراسان به تل زینبه آمدند و آنجا بود که ایشان با چشمان خود دیدند که هر چه سنگ، شمشیر و شمشیر شکسته است بالا می رود و بر یک نقطه فرود می آید و بعد از آن دیدند که شمر ملعون (لعنه الله علیه) با سر امام حسین (ع) از گودال قتله گاه خارج شد. هنگامی که روی این بلندی قرار می گیری و به طرف حرم نگاه می کنی تمام آن صحنه روز عاشورا در یک لحظه از جلوی چشمان می گذرد و مو به تن انسان سیخ می شود. 


                      امان از دل زینب                         چه خون شد دل زینب


مکان بعدی زیارت محل شهادت حضرت علی اصغر (ع) است. طفل شش ماهه ای که آخرین سرباز امام (ع) بود و با شهادت او مظلومیت و سفاک بودن سپاه دشمن در این جنگ ثابت گردید.
محل بعدی محل شهادت حضرت علی اکبر (ع) بود. آقائی که از نظر سیرت و صورت شبیه ترین مردم به پیامبر اکرم (ص) بودند و امام حسین (ع) هر موقع می خواستند به یاد پیامبر (ص) بیفتند، او را صدا می کردند و به او نظاره می کردند و روز عاشورا هنگامی که ایشان از امام (ع) اذن میدان رفتن گرفت، امام بدون هیچ گونه درنگی به ایشان اذن میدان رفتن را دادند و بعد از مدتی که او از میدان برگشت و به پدر گفت: پدر جان تشنگی بر من فشار می آورد. امام (ع) خطاب به ایشان فرمودند: برو پسرم! به زودی از دست جدت پیامبر (ص) سیراب خواهی شد.
ادامه دارد

                                                           یاعلی
                                                          اللهم عجل لولیک الفرج